TÜRKÇE

HAKKIMIZDA

Bizi daha yakından tanımak ister misiniz?

Mangodo olarak birlikte çalıştığımız firmaların öncelikle dijital pazarlama kanalları ile ilgili ihtiyaçlarını tanımlıyor, kurumsal vizyonları, beklentileri ve amaçları doğrultusunda onlara özel yaratıcı çözümler sunuyoruz. Hazırlık ve planlama aşamalarından sonra, ilgili geliştirmeleri yapıyoruz. 

Hem online hem de offline analiz hizmetlerimiz ile, geliştirilen mecraların verimliliklerinin arttırılması noktasında ilgili adımların atılmasını sağlıyoruz. 

Müşterilerimize en verimli çözümleri sunmak, en büyük önceliğimiz. Bu nedenle, bu amacımıza hizmet eden araçlar geliştiriyor, dünyanın önde gelen firmaları ile işbirlikleri yapıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizin süreçlerini hızlandırmak ve de bütçelerini en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak.

Dijital Strateji Danışmanlığı

Kurumların ve markaların hedef kitlelerine, dijital dünyanın dinamiklerini kullanarak, efektif bir biçimde ulaşmalarını sağlıyoruz. Web, Mobil, Sosyal Medya ve Dijital Ekranlar çevresinde dönen dijital dünyadaki varlıklarını planlıyor, bu mecraların efektif yönetimi ve tanıtımı konusunda danışmanlık veriyoruz.

Dijital Mecraların Geliştirilmesi

Kurumların dijital medyada etkin ve efektif bir şekilde yer almasını sağlayan web sitesi, mobil site ve uygulamalar, sosyal medya ve dijital ekranlar gibi mecraların geliştirilmesi konusunda proje yönetim hizmeti sunuyor, bu süreci ürünlerimiz ile destekliyoruz.

Dijital Mecraların Yönetilmesi

Web, mobil, sosyal medya ve dijital ekranlar için geliştirmelerimize ek olarak, bu mecraların yönetimi konusunda da hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz, kurumların ihtiyaçlarına göre içerik yönetimi, danışmanlık, personel eğitimi gibi aktiviteleri içermektedir.

Kampanya ve Tanıtımlar

Oluşturulan dijital mecraların tanıtımlarının yapılması için Google, sosyal medya, web ve mobil ağlar gibi farklı mecralardaki reklamlar ile ilgili medya planlama ve satın almalar ile ilgili yönlendirmeler yapıyoruz. Fikirden uygulamaya kampanya üretim ve yönetim hizmetleri veriyoruz.

Analiz ve Optimizasyon

Dijital mecraların analizini yapar, elde ettiğimiz sonuçları onları optimize etmek için kullanırız. Hedeflerimize ulaşmak için, yol haritamızı müşteri davranışları doğrultusunda sürekli yineleriz. Güçlü araçlarımız sayesinde, online mecralarda yapılan çalışmaların satış noktasındaki etkilerini de ölçümleyebilmekteyiz.

Ürün ve Proje Yönetimi

Firmalara ve markalara, hayata geçirecekleri ürün veya projeler ile ilgili uzun soluklu destekler vermekteyiz. Detaylı proje ve iş planlarının yapılması, projenin ürün sürecinde ki iş isterlerinin hazırlanması ve lansman sürecine kadar projenin istenen standartlarda yönetilmesi konularında hizmet veririz.

Çözüm Ortaklarımız

Eski Bağdat cad. 19/5 Altıntepe/Maltepe
İstanbul/Türkiye
+90 216 988 01 75
© 2017 Mangodo. Tüm hakları saklıdır.