Mangodo

ManGoHOME #evdekal

ManGoHOME #evdekal

Mangodo Dijital  olarak biz bu süreci evlerimizde, sevdiklerimiz ile birlikte geçiriyoruz. 

Home-office sistemi ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Dijital her türlü konuda destek ve çözümlerimizi online olarak sunuyoruz. Önlemlerimizi alıyor, zorunda olmadıkça dışarı çıkmıyoruz. Ellerimizi 20 saniye kuralı ile yıkıyor, hijyenimize ve sağlıklı beslenmeye her zamankinden daha çok dikkat ediyoruz.

Herkesin elinden geleni az çok demeden yaptığı bu dönemde, biz de neler yapabiliriz diye düşündük. Evde yapılacak en güzel aktivitelerden biri GameButiq uygulaması ile ücretli oyunlara ücretsiz bir şekilde sahip olup, oyun içi satın almalar olmadan kesintisiz keyif yaşamak! Uzaktan eğitim modeli ile derslerine devam eden çocuklarımızın öğrenirken eğlenmesi, evde bulunan yetişkinlerin ise kaliteli oyunlar ile iyi vakit geçirmesi için GameButiq oyun platformumuzu 1 ay boyunca ücretsiz yaptık. Bir nebze olsun evlerinizde güzel vakit geçirmenize sebep olursak ne mutlu bize. 

Son olarak, biz evlerimizde çalışmaya devam ederken hayatımızı devam ettirebilmemiz için her gün evlerinden çıkıp, çalışan tüm sektörlerdeki çalışanlara sonsuz teşekkürler. Umuyoruz ki herkes sevdikleriyle birlikte bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatırlar. 

Etiketler
  • #evdekal
  • #stayhome